Życzenia świąteczne
Składamy wszystkim naszym Współpracownikom oraz Studentom najlepsze życzenia. Aby ten szczególny okres był czasem zadumy, wyciszenia, wypoczynku i prawdziwej radości, a chwile spędzone w gronie najbliższych były pełne radość i miłość oraz ciepła domowego ogniska.
Tego życzą Dziekan wraz z Kolegium Dziekańskim Wydziału Farmaceutycznego oraz Przewodniczący Rady Dyscypliny Nauki Farmaceutyczne.