ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE :)

Drodzy Studenci Słuchacze Uniwersytetu III Wieku
Niestety nie mogę Państwu złożyć życzeń, jak do tej pory zawsze bywało, osobiście, więc wybaczcie, że tą drogą, ale są one niemniej serdeczne.
Jak zwykle składam życzenia w imieniu własnym i moich najbliższych: Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, które będziecie spędzali w gronie Wam najbliższym. W Nowym Roku wiary w lepszą przyszłość i dużo zdrowia, abyśmy mogli jeszcze przez długie lata spotykać się w ramach Uniwersytetu III Wieku.
z wielką sympatią
prof. dr hab. Michał Jeleń