Dział Komunikacji i Marketingu

ul. K. Marcinkowskiego 2-6
50-368 Wrocław
komunikacja@umw.edu.pl

tel. 71 784 12 07, 71 784 11 34 (marketing)
tel. 71 784 28 01, 71 784 28 02 (komunikacja)

 

 

Kierownik

Monika Szymańska-Antosiak
tel.: 71 784 12 07
kom. 697 772 804
e-mail: monika.szymanska-antosiak@umw.edu.pl

Administracja

Magdalena Szymańska-Padniewska
tel.: 71 784 12 07
e-mail: magdalena.szymanska-padniewska@umw.edu.pl

Specjalista ds. kontaktów z mediami

Katarzyna Sudnik
tel.: 71 784 28 01
e-mail: katarzyna.sudnik@umw.edu.pl

Specjalista ds. organizacji uroczystości i eventów

Adrian Maćkowiak
tel.: 71 784 12 07
e-mail: adrian.mackowiak@umw.edu.pl

Komunikacja

Alicja Giedroyć-Skiba
tel.: 71 784 28 02
e-mail: alicja.giedroyc-skiba@umw.edu.pl

Komunikacja

Anna Szejda
tel.: 71  784 28 06
e-mail: anna.szejda@umw.edu.pl

Grafik/Video

Tomasz Modrzejewski
tel.: 71 784 11 28
e-mail: tomasz.modrzejewski@umw.edu.pl

Grafik

Izabela Mrowiec
tel.: 71 784 11 34
e-mail: izabela.mrowiec@umw.edu.pl

Grafik

Anna Czerska
tel.: 71 784 11 34
e-mail: anna.czerska@umw.edu.pl

Fotograf

Tomasz Walów
tel.: 71 784 11 28
e-mail: tomasz.walow@umw.edu.pl

Specjalista ds. Marketingu i Social Mediów

Sylwia Foremna
tel.: 71 784 11 28
e-mail: sylwia.foremna@umw.edu.pl

Zgodnie z Zarządzeniem nr 5/XV R/2020 Rektora Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu z dnia 9 stycznia 2020 r. w sprawie udostępniania logo Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich, aby  uzyskać zgodę Kierownika Działu Marketingu, należy wypełnić formularz:

https://www.umw.edu.pl/pl/uczelnia/logotyp

Pod poniższym linkiem znajduje się cennik materiałów promocyjnych:
https://app.umw.edu.pl/cennik-marketing/

Pod poniższym linkiem znajdują się wzory prezentacji:
https://www.umw.edu.pl/pl/uczelnia/wzor-prezentacji