Dziekanat Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego

ul. Krakowska 26
50 - 425 Wrocław
ds@umw.edu.pl

Dziekan Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego
prof. dr hab. Marcin Mikulewicz

Kontakt:
e-mail: marcin.mikulewicz@umw.edu.pl
godziny konsultacji:
środa: 11.00 - 12.30

Prodziekan ds. kształcenia na kierunku lekarsko-dentystycznym Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego
prof. dr hab. Tomasz Konopka

Kontakt:
e-mail: tomasz.konopka@umw.edu.pl
godziny konsultacji:
poniedziałek: 11:30 - 13:30
środa: 09.00 - 11.00

Prodziekan ds. kształcenia w języku angielskim Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego
dr hab. Maciej Dobrzyński prof. uczelni

Kontakt:
e-mail: maciej.dobrzynski@umw.edu.pl
godziny konsultacji:
środa: 14.00 - 15.00

mgr Dominika Dębowa
e-mail: dominika.debowa@umw.edu.pl
pokój nr 29
Tel. (71) 784-03-56

Godziny pracy dla studentów :
poniedziałek - czwartek 11.00-14.00

mgr Agata Hejtota
agata.hejtota@umw.edu.pl
pok.28
Tel. (71) 784-03-58

Godziny pracy dla studentów :
poniedziałek - czwartek 11.00-14.00

mgr Kinga Haligowska
kinga.haligowska@umw.edu.pl
pokój nr 9
Tel. (71) 784-06-58

Godziny pracy dla studentów :
poniedziałek - czwartek 11.00-14.00

mgr Edyta Podymska
edyta.podymska@umw.edu.pl
pokój nr 28
Tel. (71) 784-03-59

Godziny pracy dla studentów :
poniedziałek - czwartek 11.00-14.00

mgr Monika Święchowicz
monika.swiechowicz@umw.edu.pl
pokój nr 9
Tel. (71) 784-06-56

Godziny pracy dla studentów :
poniedziałek - czwartek 11.00-14.00

mgr Anna Stachowiak - samodzielny referent
e-mail: anna.stachowiak@umw.edu.pl
pokój nr 32

tel. (71) 784-03-60