II tura wyborów elektorów na kadencję 2024-2028
II tura wyborów elektorów
Szanowni Państwo, za nami pierwsza tura wyborów elektorów, druga odbędzie się w środę 10 stycznia w godz. 8.00-15.00 w następujących grupach:
W grupie profesorów Wydziału Nauk o Zdrowiu, gdzie o mandat ubiegają się:
- prof. Donata Kurpas
- prof. Joanna Rosińczuk
Głosowanie zaplanowane jest w punkcie wyborczym przy ul. Bartla 5.
Do obsadzenia został 1 mandat, więc by głos był ważny krzyżyk należy postawić przy jednym z nazwisk.
W grupie studentów Wydziału Lekarskiego oraz filii w Wałbrzychu, gdzie o mandat ubiegają się:
- Brawańska Kinga
- Góral Agata
- Hac Kalina
- Jabłoński Franciszek
- Mazurek Mateusz
- Mirkowski Karol
- Siekaniec Katarzyna
- Stosiek Aleksandra
- Świątko Ada
- Tulski Michał
Tu głosowanie zaplanowane zostało w trzech lokalizacjach:
- studenci I, II i III roku głosują w punkcie wyborczym w sali wykładowej 209 w CNIM przy ul. Marcinkowskiego 2-6
- studenci IV, V, i VI roku mogą głosować w audytorium Jana Pawła II przy ul. Borowskiej 213
- studenci filii w Wałbrzychu głosują w siedzibie filii
W tym przypadku do obsadzenia pozostało 8 mandatów i każdy głosujący może oddać głos na ośmiu kandydatów.
W pozostałych grupach elektorzy zostali wybrani w I turze. Listę elektorów można znaleźć w Komunikacie UKW nr 13 >>