Wydarzenia | 15.05.2023

Progressio Infantis 2023

III edycja Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Progressio Infantis 2023 odbędzie się w sobotę, 3 czerwca br. na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Przewodnim tematem spotkania będzie "Rozwój dziecka w XXI wieku".

Progressio Infantis to interdyscyplinarna konferencja poświęcona tematyce wspierania rozwoju najmłodszych. Wezmą w niej udział specjaliści w dziedzinie pediatrii, którzy podzielą się wiedzą i doświadczeniem zawodowym. Dodatkowo podczas wydarzenia swoje dokonania zaprezentują młodzi naukowcy.

Spotkanie zainauguruje wykład "Aktualne możliwości wczesnego rozpoznawania autyzmu", po którym zaplanowano trzy sesje:

• Nowoczesne technologie – jak wpływają na życie dzieci?
  • Wspomaganie rozwoju oraz terapia niemowlęcia i małego dziecka
  • Holistyczne podejście w terapii dzieci

Organizatorem Konferencji jest Katedra Fizjoterapii Wydziału Nauk o Zdrowiu UMW oraz Studenckie Koło Naukowe Zaburzeń Rozwoju Dzieci i Młodzieży nr 15.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Dodatkowe informacje oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie konferencji >>

Wydarzenie na FB >>

Autor: Anna Szejda