Wydarzenia | 22.11.2023

"Seminarium Naukowe Patologii Doświadczalnej"

Na drugie "Seminarium Naukowe Patologii Doświadczalnej: mechanizmy molekularne i immunologiczne na poziomie komórek i tkanek" zaprasza Zakład Patologii Ogólnej i Doświadczalnej Katedry Patologii Klinicznej i Doświadczalnej UMW. Spotkanie odbędzie się w środę, 6 grudnia o godz. 14.00 w sali wykładowej przy ul. Marcinkowskiego 1.

Gościem wydarzenia będzie prof. Dorota Nowak, kierownik Zakładu Patologii Komórki na Wydziale Biotechnologii Uniwersytetu Wrocławskiego która wygłosi wykład "Relacje pomiędzy komórkami czerniaka a wybranymi komórkami mikrośrodowiska tego nowotworu".

Prof. Dorota Nowak wraz z zespołem od wielu lat prowadzi interdyscyplinarne badania naukowe dotyczące molekularnego i immunologicznego podłoża czerniaka, co w dużej mierze możliwe jest dzięki skutecznemu pozyskiwaniu środków grantowych.

Autor: Anna Szejda
Data utworzenia: 22.11.2023