Wydarzenia | 19.11.2023

Zostań Słodkim Mikołajem

Pod hasłem "Zostań Słodkim Mikołajem" Studenckie Towarzystwo Diagnostów Laboratoryjnych UMW organizuje zbiórkę upominków dla pacjentów oddziałów pediatrycznych Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu.

Każdy, kto chciałby sprawić niespodziankę małym pacjentom, może przekazać słodycze oraz artykuły dla dzieci (książeczki, gry planszowe, kolorowanki, kredki, artykułu papiernicze czy zabawki edukacyjne). Organizatorzy proszą, aby podarunki były nowe, a słodycze z dłuższą datą ważności. Pudła, do których zbierane będą prezenty, staną w następujących miejscach:

• Centrum Naukowej Informacji Medycznej przy ul. Marcinkowskiego 2-6 (obok portierni)
  • Wydział Nauk o Zdrowiu przy ul. Barta 5 oraz ul. Parkowej 34 (obok portierni)
  • Wydział Farmaceutyczny przy ul. Borowskiej 211 (przy szatniach w obu budynkach)
  • Dom Studencki Bliźniak przy ul. Wojciecha z Brudzewa 12 (obok portierni)
  • Dom Studencki Jubilatka przy ul. Wojciecha z Brudzewa 10 (obok portierni)

Zbiórka potrwa od poniedziałku, 20 listopada do wtorku, 5 grudnia.

Wydarzenie na FB >>

Autor: Anna Szejda