Aktualności | 17.02.2022

Plan Równości Płci dla UMW na lata 2022-2024

Z przyjemnością przekazujemy Państwu „Plan równości płci (w skrócie GEP, od Gender Equality Plan) dla Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu na lata 2022-2024” przygotowany z myślą o całej społeczności akademickiej UMW.

Plan ten opracowany jest dla wszystkich pracujących, studiujących oraz przygotowujących rozprawy doktorskie osób. Najistotniejszym celem planu jest dążenie, aby Uniwersytet Medyczny był instytucją bezpieczną dla całej społeczności akademickiej, funkcjonującą z poszanowaniem zasad równości i różnorodności, wolną od dyskryminacji, przez co umożliwiającą wszystkim wolny od przeszkód rozwój naukowy i osobisty.

Plan Równości Płci w PDF
Autor: Administrator Administrator Data utworzenia: 17.02.2022 Autor edycji: Administrator Administrator Data edycji: 25.03.2022