Aktualności | 09.11.2022

VII Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Współczesne zastosowanie metod analitycznych w farmacji i medycynie”

VII Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Współczesne zastosowanie metod analitycznych w farmacji i medycynie” 15.12.2022.

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na konferencję "Współczesne zastosowanie badań analitycznych w farmacji i medycynie", organizowaną przez SKN Farmacji Przemysłowej we współpracy z Oddziałem PTSF Wrocław, która odbędzie się 15.12.2022 w formie hybrydowej na wydziale Farmaceutycznym Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Uczestnicy będą mieć możliwość zaprezentowania wyników swojej pracy w formie posterów oraz prezentacji ustnych podczas 4 bloków tematycznych: Farmacja, Nauki Podstawowe, Analiza Przypadku oraz Zdrowie Publiczne.

Zgłaszania uczestnictwa w konferencji i przesłanie abstraktów należy dokonać drogą elektroniczną do 3.12.2022 na adres:

konferencjametodyanalityczne@gmail.com

Udział w konferencji jest bezpłatny.
Więcej informacji na temat konferencji znajdą Państwo na wydarzeniu online pod adresem:

Autor: Tomasz Machynia Data utworzenia: 09.11.2022 Autor edycji: Tomasz Machynia Data edycji: 09.11.2022