Katedra i Klinika Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej

Katedra i Klinika Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej
kierownik

kierownik

prof. dr hab. n. med. Krzysztof Kałwak

krzysztof.kalwak@umw.edu.pl

 


 

Pracownicy

kierownik

prof. dr hab. n. med. Krzysztof Kałwak

krzysztof.kalwak@umw.edu.pl

 

 

sekretariat

mgr Magdalena Bastek

magdalena.bastek@umw.edu.pl

tel.: 71 733 27 02

faks: 71 733 27 09

 

profesorowie:

 

prof. dr hab. n. med. Krzysztof Kałwak

krzysztof.kalwak@umw.edu.pl

 

prof. dr hab. n. med. Bernarda Kazanowska

bernarda.kazanowska@umw.edu.pl

 

dr hab. n. med.  Ewa Gorczyńska, prof. UMW

ewa.gorczynska@umw.edu.pl

 

prof. dr hab. n. med. Marek Ussowicz

marek.ussowicz@umw.edu.pl

 

adiunkt ze stopniem doktora habilitowanego

 

dr hab. n. med. Grażyna Wróbel

 grazyna.wrobel@umw.edu.pl

 

 

adiunkci:

 

dr n. med.  Jadwiga Węcławek- Tompol

jadwiga.weclawek-tompol@umw.edu.pl

dr n. med. Joanna Owoc-Lempach

joanna.owoc-lempach@umw.edu.pl

dr n. med. Grzegorz Dobaczewski

grzegorz.dobaczewski@umw.edu.pl

dr n. med. Małgorzata Salamonowicz-Bodzioch

malgorzata.salamonowicz@umw.edu.pl

dr n. med. Monika Mielcarek-Siedziuk

monika.mielcarek@umw.edu.pl

dr n. med.  Elżbieta Latos-Grażyńska

elzbieta.latos-grazynska@umw.edu.pl

dr n. med. Tomasz Jarmoliński

tomasz.jarmolinski@umw.edu.pl

dr n. med. Igor Olejnik

igor.olejnik@umw.edu.pl

 

adiunkt dydaktyczny WL

 

dr n. med. Joanna Owoc-Lempach

joanna.owoc-lempach@umw.edu.pl

wtorki i czwartki 9:00-13:00

tel.: 71 733 27 82

 

adiunkt dydaktyczny ED

 

dr n. med.  Monika Mielcarek-Siedziuk

monika.mielcarek@umw.edu.pl

poniedziałki 14.00-16.00

 

 

starszy wykładowca

 

dr n. med. Wojciech Pietras

wojciech.pietras@umw.edu.pl

 

asystenci:

 

dr. n. med. Jowita Frączkiewicz

jowita.fraczkiewicz@umw.edu.pl

dr n. med. Dorota Sęga-Pondel

dorota.sega-pondel@umw.edu.pl

lek. Justyna Kwaśnicka

justyna.kwasnicka@umw.edu.pl

lek. Elżbieta Wawrzyniak-Dzierżek

elzbieta.wawrzyniak-dzierzek@umw.edu.pl

lek. Katarzyna Gul

katarzyna.gul@umw.edu.pl

 

rezydenci:

 

dr n. med. Małgorzata Janeczko-Czarnecka

ml.janeczko@gmail.com

lek. Tomasz Brutkowski

lek. Sara Antas

lek. Magdalena Banaszewska

lek. Marta Hetman

lek. Michalina Horochowska

lek Agnieszka Kwella

lek. Maria Kunecka

lek. Karolina Liszka

lek. Paweł Marschollek

lek. Katarzyna Merdzik

lek. Izabella Miśkiewicz-Migoń

lek. Justyna Miśkiewicz-Bujna

lek. Małgorzata Moj-Hackemer

lek. Agnieszka Pomykała-Słupianek

lek. Anna Rodziewicz-Konarska

lek. Monika Rosa

lek. Elżbieta Wawrzyniak-Dzierżek

lek. Katarzyna Wilczyńska

 

studia doktoranckie:

 

mgr Aleksandra Ślęzak

aleksandra.slezak@student.umw.edu.pl

lek. Izabella Miśkiewicz-Migoń

izabella.miskiewicz@student.umw.edu.pl

lek. Justyna Miśkiewicz-Bujna

justyna.miskiewicz@student.umw.edu.pl

lek. Paweł Marschollek

pawel.marschollek@student.umw.edu.pl

lek. Monika Rosa

monika.rosa@student.umw.edu.pl

lek. Dawid Przystupski

dawid.przystupski@student.umw.edu.pl

lek. Agnieszka Kwella

agnieszka.kwella@student.umw.edu.pl

lek. Michalina Horochowska

michalina.horochowska@student.umw.edu.pl

lek. Agnieszka Pomykała-Słupianek

agnieszka.pomykala-slupianek@student.umw.edu.pl

lek. Anna Rodziewicz

anna.rodziewicz@student.umw.edu.pl

lek. Katarzyna Sierżęga-Staykow

katarzyna.sierzega-staykow@student.umw.edu.pl

lek. Elżbieta Wawrzyniak-Dzierżek

elzbieta.wawrzyniak@student.umw.edu.pl

 

laboratorium naukowe:

 

dr n. med.  Kornelia Gajek

kornelia.gajek@umw.edu.pl

dr n. med. Blanka Rybka

renata.rybka@umw.edu.pl

mgr Renata Ryczan-Krawczyk

renata.ryczan@umw.edu.pl

 

 

 


04 . środa                    
Rok    Rok    Grupa    Rodz. Zaj.    Godz.    Wykładowca
ED    III    4A (7A)    Ćw.    8:30-10:45    Lek. D. Przystupski
ED    III    4B (7B)    Ćw.    8:30-10:45    Lek. M. Hetman
                    
ED    V    Er1    Ćw.    12:00-14:15    Prof. K. Kałwak
ED    V    Er2    Ćw.    12:00-14:15    Lek. P. Marschollek
                    
WL    iv    14.1    Ćw.    8:30-10:45    Dr G. Dobaczewski
        14.2    Ćw.    8:30-10:45    Dr J. Frączkiewicz
        14.3    Ćw.    8:30-10:45    Dr J. Kwaśnicka
        14.4    Ćw.    8:30-10:45    Dr E. Latos-Grażyńska
                    
WL    VI    2B    Ćw.    8:30-11:30    Dr W. Pietras
        10B    Ćw.    8:30-11:30    Dr D. Sęga-Pondel
        6B    Zaj. Sym.    8:30-11:30    Lek. M. Horochowska
                    
WL    v    3.1    Ćw.    12:00-13:30    Dr T. Jarmoli ński
        3.2    Ćw.    12:00-13:30    Dr J. Węcławek-Tompol
        3.3    Ćw.    12:00-13:30    Dr hab. G. Wróbel
        3.4    Ćw.    12:00-13:30    Dr J. Owoc-Lempach