Katedra i Zakład Mikrobiologii Farmaceutycznej i Parazytologii

ul. Borowska 211a
50-556 Wrocław
telefon: 717840674
e-mail: wf-23@umw.edu.pl

 

Kierownik Katedry I Zakładu
prof. dr hab. n. med. Marzenna Bartoszewicz
e-mail: marzenna.bartoszewicz@umw.edu.pl

Administracja
mgr inż Katarzyna Knapczyk
tel. 717840674
e-mail: katarzyna.knapczyk@umw.edu.pl

Adiunkt Dydaktyczny
dr n.med. Beata Kowalska-Krochmal
tel.: 71 784 05 11, 71 784 06 77
e-mail: beata.kowalska-krochmal@umw.edu.pl

Profesor Uczelni
dr hab. n.med. Adam Junka, prof. uczelni
tel.: 71 784 06 75, 71 784 06 78
e-mail: adam.junka@umw.edu.pl

Adiunkci
dr hab. n. med. Urszula Nawrot
tel.: 71 784 05 12
e-mail: urszula.nawrot@umw.edu.pl
dr hab. n. med. Beata Mączyńska
tel.: 71 784 784 05 13
e-mail: beata.maczynska@umw.edu.pl
dr n. farm. Ruth Dudek-Wicher
e-mail: ruth.dudek-wicher@umw.edu.pl

Asystenci
dr n. med. Elżbieta Piątkowska
tel.: 71 784 06 75
e-mail: elzbieta.piatkowska@umw.edu.pl
dr n. farm. Monika Oleksy-Wawrzyniak
e-mail: monika.oleksy@umw.edu.pl
mgr Karolina Dydak
e-mail: karolina.dydak@umw.edu.pl

Pracownicy inżynieryjno-techniczni
mgr Danuta Rurańska-Smutnicka
tel.: 71 784 05 14, 71 784 06 76
e-mail: danuta.ruranska-smutnicka@umw.edu.pl
mgr inż. Anna Secewicz
tel.: 71 784 05 14, 71 784 06 76
e-mail: anna.secewicz@umw.edu.pl
mgr Paulina Szuba
tel.: 71 784 06 80
e-mail: paulina.szuba@umw.edu.pl

Studia doktoranckie
mgr Justyna Paleczny
e-mail: justyna.paleczny@student.umw.edu.pl
mgr Malwina Brożyna
e-mail: malwina.brozyna@student.umw.edu.pl

Laborant
mgr Renata Stachowiak
tel. 717840515
e-mail: renata.stachowiak@umw.edu.pl

Godziny Konsultacji
Semestr zimowy rok 2022/2023

 

Prof. dr hab. Marzenna Bartoszewicz    -poniedziałek 13:00-13:45
Dr hab. Urszula Nawrot                           - wtorek 13:00-13:45
Dr Beata Kowalska-Krochmal                  - poniedziałek 13:00-13:45
Dr Elżbieta Piątkowska                             - środa 11.30 - 12.30
Dr Ruth Dudek-Wicher                              - poniedziałek 11:00-11:45
Mgr Karolina Dydak                                 - środa 13:00-13:45
Mgr Malwina Brożyna                             - wtorek 9:45-10:30