Back to homepage
News | 20.09.2022

Kursy specjalizacyjne na Wydziale Farmaceutycznym UMW

Studium Kształcenia Podyplomowego Wydziału Farmaceutycznego UMW organizuje kursy w ramach szkolenia specjalizacyjnego. Można zapisywać się na kursy w dziedzinie mikrobiologii medycznej, laboratoryjnej genetyki medycznej i laboratoryjnej diagnostyki medycznej, które odbędą się jeszcze w tym roku. Większość z nich ma charakter stacjonarny.

27-29 września br. zapraszamy do Katedry i Zakładu Mikrobiologii Farmaceutycznej i Parazytologii przy ul. Borowskiej 211 na kurs „Zasady organizacji i funkcjonowania laboratorium diagnostycznego - akty prawne w ochronie zdrowia związane z zakażeniami i zarażeniami, systemy jakości” w ramach szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie mikrobiologii medycznej. 

Szczegółowe informacje dostępne są pod adresem www:

https://www.umw.edu.pl/pl/studia-podyplomowe-wydzial-farmaceutyczny/mikrobiologia-medyczna

e- mail: diagnstud@umw.edu.pl, tel. 71 78 40 687

„Zaburzenia rozwoju i funkcji układu rozrodczego” to kurs dla zainteresowanych szkoleniem specjalizacyjnym w dziedzinie laboratoryjnej genetyki medycznej. Realizowany jest ONLINE 30 września br.

Szczegółowe informacje dostępne są pod adresem www:

https://www.umw.edu.pl/pl/studia-podyplomowe-wydzial-farmaceutyczny/laboratoryjna-genetyka-medyczna

e- mail: diagnstud@umw.edu.pl, tel. 71 78 40 687

Kurs na temat technik biologii molekularnej w diagnostyce laboratoryjnej odbędzie się w dwóch częściach. Wykłady online i ćwiczenia w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu (ul. Borowska 213) planowane są w dniach: 3-4 oraz 18-19 listopada 2022 r. Kolejne terminy przewidziane są na grudzień: 8-9 oraz 16-17 grudnia br.

Szczegółowe informacje dostępne są pod adresem www:

https://www.umw.edu.pl/pl/studia-podyplomowe-wydzial-farmaceutyczny/laboratoryjna-diagnostyka-medyczna

e- mail: diagnstud@umw.edu.pl, tel. 71 78 40 687

 

 

Authored by: Monika Szymańska-Antosiak Creation date: 20.09.2022 Update authored by: Monika Szymańska-Antosiak Update date: 20.09.2022