Aktualności | 14.05.2024

Międzynarodowy Dzień Farmaceuty

14 maja obchodzimy Międzynarodowy Dzień Farmaceuty. Dzisiejsze święto jest doskonałą okazją, aby podkreślić niezwykle ważną rolę przedstawicieli tego zawodu w procesie opieki nad pacjentami oraz promocji zdrowia. Dzięki Państwa ogromnej wiedzy i stale doskonalonym umiejętnościm chorzy mogą być bezpiecznie i kompleksowo leczeni.

Niezależne od miejsca pracy, wszystkim Farmaceutom, składamy najlepsze życzenia: satysfakcji, zadowolenia, możliwości rozwoju i należnego szacunku. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie w rozwój farmacji oraz za wsparcie udzielane pacjentom.

Szczególne życzenia kierujemy do pracowników i studentów naszego Wydziału Farmaceutycznego. Pierwszym jesteśmy wdzięczni, że dzielą się swoją pasją i doświadczeniem, drugim – gratulujemy decyzji o wyborze tak potrzebnego i odpowiedzialnego zawodu.

Władze i społeczność akademicka
Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu

Autor: Anna Szejda Data utworzenia: 14.05.2024 Autor edycji: Anna Szejda Data edycji: 14.05.2024