Wydarzenia | 17.05.2024

Debata o umiędzynarodowieniu uczelni

Prorektor ds. strategii rozwoju uczelni oraz Komitet ds. wdrażania Intensywnego Planu Umiędzynarodowienia Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu (IPU) zapraszają w poniedziałek, 10 czerwca na debatę dotyczącą umiędzynarodowienia i humanizacji w medycynie.

Konferencja będzie okazją do wysłuchanie wystąpień zagranicznych gości oraz podzielenia się doświadczeniami z ekspertami UMW, którzy są zaangażowani są w proces umiędzynarodowienia.

Umiędzynarodowienie dotyczy wielu aspektów funkcjonowania uczelni, a jego nadrzędnym celem jest podnoszenie jakości edukacji poprzez rozwój kształcenia, badań naukowych czy innowacji. Umiędzynarodowienie to także mobilność akademicka, współpraca, pobyty krótkoterminowe czy tzw. umiędzynarodowienie w domu (m.in. rozwój programów nauczenia w języku angielskim).

Link do rejestracji >>

Więcej informacji znajduje się na stronie >>

Autor: Anna Szejda
Data utworzenia: 17.05.2024