Klinika Ortopedii, Traumatologii Narządu Ruchu i Chirurgii Ręki - Aktualności

Aktualności

Zgodnie z zarządzeniem nr 109/XVI R/2023 Rektora Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu z dniem 30 czerwca 2023 r. na Wydziale Lekarskim likwiduje się Katedrę Chirurgii Urazowej wraz z podległymi jednostkami: Kliniką Chirurgii Urazowej i Chirurgii Ręki oraz Zakładem Medycyny Sportowej oraz Katedrę Ortopedii Traumatologii Narządu Ruchu dla Dorosłych i Dzieci wraz z podległymi jednostkami: Kliniką Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu dla Dorosłych i Dzieci oraz Pracownią Fotodokumentacji.
Jednocześnie z dniem 1 lipca 2023 r. na Wydziale Lekarskim tworzy się Katedrę Ortopedii, Traumatologii Narządu Ruchu i Chirurgii Ręki (ang. Department of Orthopedics, Traumatology and Hand Surgery) wraz z podległymi jednostkami:
1) Kliniką Ortopedii, Traumatologii Narządu Ruchu i Chirurgii Ręki (ang. Clinical Department of Orthopedics, Traumatology and Hand Surgery),
2) Zakładem Medycyny Sportowej (ang. Division of Sports Medicine).