Centrum Symulacji Medycznej

ul. Tytusa Chałubińskiego 7 i 7a, 
50-368 Wrocław

Sekretariat
tel. 71 784 19 50
e-mail: WL-34@umw.edu.pl

Strona domowa
csm.umw.edu.pl

 

p.o. Kierownika

mgr Mariusz Koral
tel.: 71 784 19 51
e-mail: mariusz.koral@umw.edu.pl

Sekretariat

Agnieszka Barburska
tel. 71 784 19 50
fax: 71 784 01 39
e-mail: agnieszka.barburska@umw.edu.pl

Adiunkt - Pracownia Innowacyjnej Edukacji Medycznej

dr Paweł Gawłowski
email: pawel.gawlowski@umw.edu.pl

Asystent

mgr Mariusz Koral
tel.: 71 784 19 51
e-mail: mariusz.koral@umw.edu.pl

dr n. med. Joanna Turska
e-mail: joanna.turska@umw.edu.pl

lek. Michał Fleischer
e-mail: michal.fleischer@umw.edu.pl 

Technicy symulacji

dr Aleksander Fuglewicz
tel.: 71 784 19 54
e-mail: aleksander.fuglewicz@umw.edu.pl

mgr Angelika Maciejewska
tel.: 71 784 19 54
e-mail: angelika.maciejewska@umw.edu.pl

mgr Natalia Kania
tel.: 71 784 19 54
e-mail: natalia.kania@umw.edu.pl

mgr Jakub Łucki
tel.: 71 784 19 54
e-mail: jakub.lucki@umw.edu.pl

mgr Róża Barteczka-Mwasha
tel.: 71 784 19 53
e-mail: roza.barteczka-mwasha@umw.edu.pl

mgr Marta Adrianna Błaszyk
tel.: 71 784 19 53
e-mail: marta.blaszyk@umw.edu.pl

mgr inż. Martyna Sobolewska
tel.: 71 784 19 53
e-mail: martyna.sobolewska@umw.edu.pl

Katarzyna Masełko
tel.: 71 784 19 53
e-mail: katarzyna.maselko@umw.edu.pl

mgr Weronika Brodowska
tel.: 71 784 19 53
e-mail: weronika.brodowska@umw.edu.pl

Oddział intensywnej terapii