Wydział Nauk o Zdrowiu - Kierunek Pielęgniarstwo - Opiekunowie lat

Opiekunowie lat - rok akademicki 2022/2023

kierunek: PIELĘGNIARSTWO

STUDIA STACJONARNE I STOPNIA
I rok mgr Paulina Hydzik paulina.hydzik@umw.edu.pl
II rok mgr Monika Markiewicz monika.markiewicz@umw.edu.pl
III rok mgr Kamila Jonak kamila.jonak@umw.edu.pl

STUDIA STACJONARNE II STOPNIA
I rok dr Aleksandra Pytel aleksandra.pytel@umw.edu.pl
II rok mgr Iwona Pilarczyk–Wróblewska iwona.pilarczyk-wroblewska@umw.edu.pl

STUDIA NIESTACJONARNE I STOPNIA
I rok mgr Izabela Kuberka izabela.kuberka@umw.edu.pl
II rok mgr Dorota Blajerska dorota.blajerska@umw.edu.pl
III rok dr Katarzyna Malewicz katarzyna.malewicz@umw.edu.pl

STUDIA NIESTACJONARNE II STOPNIA
I rok dr Edyta Ośmiałowska edyta.osmialowska@umw.edu.pl
II rok mgr Iwona Twardak iwona.twardak@umw.edu.pl