Wydział Nauk o Zdrowiu - Kierunek Położnictwo - Informacje dla studentów ostatniego roku

Informacje dla studentów ostatniego roku
Lista osób dopuszczonych do obrony na kierunku Położnictwo I stopnia
Harmonogram obron prac dyplomowych dla kierunku Położnictwo I stopnia
Lista osób dopuszczona do egzaminu dyplomowego - część praktyczna II termin dla kierunku Położnictwo I stopnia, oraz harmonogram egzaminu dyplomowego część praktyczna OSCE.
Lista osób dopuszczonych do egzaminu dyplomowego - część teoretyczna dla kierunku Położnictwo II stopnia
Lista osób dopuszczonych do egzaminu dyplomowego - część praktyczna dla kierunku Położnictwo I stopnia, regulamin i organizacja egzaminu, harmonogram egzaminu, harmonogram OSCE Komisji Egzaminacyjnej.
Lista osób dopuszczonych do egzaminu dyplomowego - część teoretyczna dla kierunku Położnictwo I stopnia
Egzamin dyplomowy część teoretyczna

Egzamin dyplomowy część teoretyczna (test) dla kierunku położnictwo II stopnia odbędzie się 29.06.2023 roku o godzinie 9:00 w Audytorium Jana Pawła II Wrocław ul. Borowska 213. Student zobowiązany jest do okazania przed wejściem na salę legitymacji studenckiej lub innego dokumentu tożsamości oraz posiadania długopisu z wkładem w kolorze niebieskim. Student zobowiązany jest do przybycia 15 min. przed egzaminem.

Egzamin dyplomowy część teoretyczna

Egzamin dyplomowy część teoretyczna (test) dla kierunku położnictwo studia I stopnia odbędzie się 27.06.2023 roku o godzinie 14.30 w sali wykładowej Centrum Informacji Naukowej UMW ul. Karola Macinkowskiego 2-6. Student zobowiązany jest do okazania przed wejściem na salę legitymacji studenckiej oraz posiadania długopisu z wkładem w kolorze niebieskim.

Student zobowiązany jest do przybycia 30 min. przed egzaminem.

Zmiana promotora pracy dyplomowej
Wyznaczenie recenzenta pracy dyplomowej
Ocena pracy - położnictwo I stopnia
Ocena pracy - położnictwo II stopnia
Regulamin dyplomowania na kierunku POŁOŻNICTWO studia pierwszego stopnia obowiązujący od roku akademickiego 2022/2023 (aktualizacja regulaminu 18.04.2023 r.)
Regulamin dyplomowania na kierunku POŁOŻNICTWO studia drugiego stopnia obowiązujący od roku akademickiego 2022/2023 (aktualizacja regulaminu 18.04.2023 r.)