Instytut Chorób Serca - Konsultacje

TERMINY KONSULTACJI

Dr hab. Jan Biegus 
termin: wtorek 12:00-13:00
miejsce: Instytut Chorób Serca, Klinika Intensywnej Terapii Kardiologicznej
e-mail: jan.biegus@umw.edu.pl


Lek. Grzegorz Bielicki
termin: 
miejsce: 
e-mail: 


Lek. Maciej Bochenek
termin: środa 13:00 - 14:00
miejsce: Klinika Kardiochirurgii bud. FA 2 piętro
e-mail: maciej.bochenek@umw.edu.pl


Lek. Magdalena Cielecka
termin: wtorek 14:00 - 15:00
miejsce: Klinika Kardiochirurgii bud. FA pok. 3.6
e-mail: magdalena.cielecka-prynda@umed.wroc.pl


Lek. Marcin Drozd
termin: środa 14:00-16:00
miejsce: pokój 3.18 budynek H
e-mail/tel.: po wcześniejszym zgłoszeniu 71734 11 18


Lek. Piotr Gajewski
termin: środa 13:00 - 14:00
miejsce: Instytut Chorób Serca, Klinika Intensywnej Terapii Kardiologicznej
e-mail: piotr.gajewski@umw.edu.pl


Dr hab. Anna Goździk
termin: środa 12:00-14:00
miejsce: Pracownia Echo przy Klinice Chirurgii Serca
e-mail: anna.gozdzik@umw.edu.pl


Dr Jacek Jakubaszko
termin: poniedziałek 13:00 - 14:00
miejsce: Klinika Kardiochirurgii bud. FA 2 piętro
e-mail: jacek.jakubaszko@gmail.com


Lek. Ewelina Jasic-Szpak
termin: poniedziałek 11:00-12:00
miejsce: OSDK, budynek H 1 piętro, gabinet lekarski
e-mail: ewelina.jasic-szpak@umw.edu.pl


Prof. dr hab. Marek Jasiński
termin: wtorek12:00 - 13:00
miejsce: Klinika Kardiochirurgii bud. FA 2 piętro
e-mail: marek.jasinski@umw.edu.pl


Dr Krystian Josiak
termin: środa 13:00 - 14:00
miejsce: Pracownia Elektrofizjologii
e-mail: krystian.josiak@umw.edu.pl


Dr Małgorzata Kobusiak-Prokopowicz
termin: czwartek 10:00-12:00
miejsce: OSDK, budynek H 1 piętro
e-mail: malgorzata.kobusiak-prokopowicz@umw.edu.pl


Lek. Michał Kosowski
termin: piątek 11:00-12:00
miejsce: Budynek K, I piętro, gab. 2.7
e-mail: michal.kosowski@umw.edu.pl


Lek. Wojciech Kosowski
termin: piątek 10:00-11:00
miejsce: Budynek K, I piętro, dyżurka lekarzy rezydentów
e-mail: wojciech.kosowski@umw.edu.pl


Dr hab. Piotr Kübler
termin: środa 12:00-13:00
miejsce: Instytut Chorób Serca bud. FA parter pok. 1.18
e-mail: piotr.kubler@umw.edu.pl


Dr hab. Wiktor Kuliczkowski
​​​​​​​termin: środa 14:00-15:00
miejsce: Instytut Chorób Serca, bud FA pok. 1.45
e-mail: wiktor.kuliczkowski@umw.edu.pl


Prof. dr hab. Andrzej Mysiak
​​​​​​​termin: wtorek 11:00 - 12:00
miejsce: Instytut Chorób Serca, bud. FA pok. 1.8
e-mail: andrzej.mysiak@umw.edu.pl


Dr Piotr Niewiński
​​​​​​​termin: środa 11:00-12:00
miejsce: Pracownia Elektrofizjologii
e-mail: piotr.niewinski@umw.edu.pl


Dr Krzysztof Nowak
​​​​​​​termin: czwartek 14:00 - 15:00
miejsce: Pracownia Elektrofizjologii
e-mail: krzysztof.nowak@umw.edu.pl


Dr Rafał Nowicki
​​​​​​​termin: wtorek 14:00 - 15:00
miejsce: Klinika Kardiochirurgii, bud. FA 2 piętro
e-mail: rafal.nowicki@umw.edu.pl


Dr Marta Obremska
​​​​​​​termin: poniedziałek i czwartek14:00 - 15:00
miejsce: Instytut Chorób Serca, bud. FA pok. 3.25
e-mail: marta.obremska@umw.edu.pl


Prof. dr hab. Piotr Ponikowski
​​​​​​​termin: po uzgodnieniu telefonicznym
miejsce: budynek H pokój 3.46
kontakt: wl-46@umw.edu.pl/71 733 11 12


Dr hab. Marcin Protasiewicz
​​​​​​​termin: środa 11:00 - 12:00
miejsce: Instytut Chorób Serca, bud. FA pok.1.18
e-mail: marcin.protasiewicz@umw.edu.pl


Prof. dr hab. Monika Przewłocka-Kosmala
​​​​​​​termin: poniedziałek 14:00 - 15:00
miejsce: Instytut Chorób Serca, bud. FA pok. 1.14
e-mail: monika.przewlocka-kosmala@umw.edu.pl


Dr Roman Przybylski
​​​​​​​termin: poniedziałek i czwartek 13:00 - 14:00
miejsce: Klinika Kardiochirurgii, bud. FA 2 piętro pok.3.13
e-mail: roman.przybylski@umw.edu.pl


Dr Maciej Rachwalik
​​​​​​​termin: piątek 11:00 - 12:00
miejsce: Klinika Kardiochirurgii, bud. FA 2 piętro
e-mail: maciej.rachwalik@umw.edu.pl


Prof. dr hab. Krzysztof Reczuch
​​​​​​​termin: środa 13:00 - 14:00
miejsce: budynek H pokój 3.46
kontakt: krzysztof.reczuch@umw.edu.pl; 71 733 11 12


Dr Justyna Sokolska
​​​​​​​termin: środy 11:00-12:00 i piątek 8:00-9:00
miejsce: Pracownia Rezonansu Magnetycznego 3 (1. piętro)- pokój opisowy 2
kontakt: justyna.sokolska@umw.edu.pl; tel. 71-733-1594


Dr Mateusz Sokolski
​​​​​​​termin: piątek 11:00-13:00
miejsce: Klinika Kardiochirurgii, bud. FA 2 piętro
e-mail: mateusz.sokolski@umw.edu.pl


Dr Michał Tkaczyszyn
​​​​​​​termin: codziennie po uzgodnieniu e-mail 8:00-15:00
miejsce: budynek FA pokój 1.8
e-mail: zawsze oficjalny EMAIL z konta służbowego


Dr Stanisław Tubek
​​​​​​​termin: wtorek, po potwierdzeniu terminu mailem 14:00-15:00
miejsce: Pracowania Elektrofizjologii
e-mail: stanislaw.tubek@umw.edu.pl


Dr hab. Tomasz Witkowski
​​​​​​​termin: poniedziałek 14:00 - 15:00
miejsce: Instytut Chorób Serca, bud. FA pok. 1.18
e-mail: tomasz.witkowski@umw.edu.pl


Prof. dr hab. Michał Zakliczyński
​​​​​​​termin: środa 12:00 - 13:00
miejsce: Klinika Kardiochirurgii, bud. FA 2 piętro
e-mail: michal.zakliczynski@umw.edu.pl


Dr Wojciech Zimoch
​​​​​​​termin: wtorek 09:00 - 10:00
miejsce: Instytut Chorób Serca, Klinika Kardiologii
e-mail: wojciech.zimoch@umw.edu.pl


Dr hab. Robert Zymliński
​​​​​​​​​​​​​​
termin: środa 13:00 - 14:00
miejsce: Instytut Chorób Serca, Klinika Intensywnej Terapii Kardiologicznej
e-mail: robert.zymlinski@umw.edu.pl