Kontakt (kierunek lekarski)

Sekcja Toku Studiów

Godziny przyjęć
poniedziałek - czwartek: 11.00 - 14.00, pokój nr 107
piątek - nieczynne
 

Sprawy studentów 1 roku studiów
Praktyki wakacyjne
mgr Agnieszka Plewka
tel.: 71 784 17 89
e-mail: agnieszka.plewka@umw.edu.pl

Sprawy studentów 2 roku studiów
Przeniesienia z innych uczelni
mgr Agnieszka Ciesielska
tel.: 71 784 19 42
e-mail: agnieszka.ciesielska@umw.edu.pl
 
Sprawy studentów 3 roku studiów
Praktyki wakacyjne
Ewelina Kowalewska
tel.: 71 784 16 63
e-mail: ewelina.kowalewska@umw.edu.pl
 
Sprawy studentów 4 roku studiów
Kierownik Sekcji
mgr inż. Magdalena Sokołowska
tel.: 71 784 16 61
e-mail: magdalena.sokolowska@umw.edu.pl
 
Sprawy studentów 5 roku studiów
Przeniesienia z innych uczelni
mgr inż. Aleksandra Janiak
tel.: 71 784 19 43
e-mail: aleksandra.janiak@umw.edu.pl
 
Sprawy studentów 6 roku studiów
Praktyki wakacyjne
mgr Anna Trzyna
tel.: 71 784 16 62
e-mail: anna.trzyna@umw.edu.pl
 

 

 

 

Zespół ds. Stypendiów

Godziny przyjęć:
poniedziałek  - piątek: 11.00 - 14.00,  pokój nr 105
 
Specjalista
Maria Elżbieta Surowiec
tel. 71 784 11 68
e-mail: maria.surowiec@umw.edu.pl
 
Specjalista
mgr Małgorzata Kabała
tel. 71 784 16 64
e-mail: malgorzata.kabala@umw.edu.pl