Zwierzętarnia - Szkolenia komercyjne
Opis Szkolenia:
Szkolenie dla osób uśmiercających zwierzęta wykorzystywane lub przeznaczone do wykorzystania do celów naukowych lub edukacyjnych (zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 30 listopada 2022 (DZ.U. z 2022 r. poz. 2576) w sprawie szkoleń, praktyk i staży dla osób wykonujących czynności związane z wykorzystywaniem zwierząt do celów naukowych lub edukacyjnych).
Szkolenie będzie obejmować zakres tematyczny wymagany przy uzyskaniu uprawnień dla osób uśmiercających zwierzęta wykorzystywane lub przeznaczone do wykorzystania do celów naukowych lub edukacyjnych.
Szkolenie składa się łącznie z 15 godzin dydaktycznych. Odbywa się w formie stacjonarnej i on-line. Sale będą wyposażone w sprzęt dydaktyczny umożliwiający prowadzenie zajęć w formie ćwiczeń i warsztatów oraz prezentacji multimedialnych. Uczestnik szkolenia po zaliczeniu wszystkich przewidzianych w programie tematów uzyska certyfikat ukończenia szkolenia, potwierdzający jego kwalifikacje w zakresie tematycznym szkolenia.
W zasadniczej części szkolenie będzie miało formę wykładów. Podczas wykładów zaprezentowane zostaną studia przypadków z bogatego doświadczenia wykładowców. Podstawowe metody szkolenia to: wykład, pokaz multimedialny oraz ćwiczenia praktyczne.
Dobór metod szkoleniowych jest zorientowany na efekt maksymalnego przyswojenia umiejętności teoretycznych umożliwiających zastosowanie w pracy zawodowej.
Cel szkolenia:
Celem szkolenia jest przygotowanie uczestników do pracy ze zwierzętami doświadczalnymi
Grupa docelowa:
1. osoby posiadające wyższe wykształcenie
2. studenci
3. doktoranci
Prowadzący:
Wykładowcy posiadają wieloletnią praktyczną znajomość zagadnień merytorycznych omawianych na szkoleniu oraz doświadczenie w kształceniu.
Warunki zaliczenia szkolenia, otrzymania zaświadczenia i certyfikatu:
Wymagana jest obecność na poziomie minimum 80% z zakresu tematów szkolenia. Weryfikacja obecności na szkoleniach stacjonarnych odbywa się na podstawie podpisu na liście obecności lub weryfikacji logowania na szkoleniach on-line (należy się logować podając imię i nazwisko) oraz zaliczenia egzaminu końcowego.
Warunkiem otrzymania Certyfikatu ukończenia szkolenia wydanego przez Centrum Kształcenia Podyplomowego oraz zaświadczeń, jest pozytywne zaliczenie egzaminu oraz wymagana ww. obecność.
Organizator szkolenia:
Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu wraz z Międzywydziałowym Zespołem ds. Dobrostanu Zwierząt.
Termin szkolenia:
Rekrutacja zakończona. Informacja o nowej edycji już wkrótce.
Zapisy:
Osoby zainteresowane wzięciem udziału w szkoleniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego (załącznik nr 1) i przesłanie na adres:
szkolenia-ckp@umw.edu.pl
w temacie proszę wpisać: szkolenie ZW/IED/04/2024
Termin szkolenia zostanie przesłany na podany adres e-mail w formularzu zgłoszenia.
Organizator szkolenia zastrzega sobie prawo zmiany terminu szkolenia w przypadku niezebrania się odpowiednio licznej grupy uczestników.
Koszt szkolenia: 380 zł
Wpłaty prosimy wnosić dopiero po potwierdzeniu daty szkolenia w wyznaczonym terminie.
Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
ul. Pasteura 1, 50-367 Wrocław
na rachunek: 87 1090 2402 0000 0001 5183 2644 w tytule przelewu podając imię i nazwisko uczestnika oraz kod szkolenia (ZW/IED/04/2024)
oraz przesłanie potwierdzenia dokonania płatności na maila szkolenia-ckp@umw.edu.pl
Po otrzymaniu płatności organizator nie później niż na 1 dzień przed szkoleniem wyśle pocztą elektroniczną do wszystkich uczestników szczegółowe informacje o szkoleniu, tj. dokładne miejsce szkolenia (w przypadku szkoleń stacjonarnych) lub link do spotkania on-line (w przypadku szkoleń internetowych) oraz szczegółowy program szkolenia.
Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu:
Centrum Kształcenia Podyplomowego
Zespół ds. Szkoleniowo-Konferencyjnych
Paweł Szcześniak
Tel: +48 71 784 19 89
Adam Haberka
Tel:+48 71 784 28 08
e-mail: szkolenia-ckp@umw.edu.pl