Pracownicy - Centrum Zarządzania Projektami

Pracownicy - Centrum Zarządzania Projektami

Dyrektor
mgr Elżbieta Olejnik
e-mail: elzbieta.olejnik@umw.edu.pl
tel. 71 784 16 66

Administracja
Martyna Krauze
e-mail: martyna.krauze@umw.edu.pl
tel. 71 784 10 33

Główny specjalista ds. ewaluacji obszaru projektów i subwencji
mgr Teresa Bęć
e-mail: teresa.bec@umw.edu.pl
tel. 71 784 10 32

Główny specjalista ds. zarządzania własnością intelektualną (IP)
mgr Krzysztof Malinowski
e-mail: krzysztof.malinowski@umw.edu.pl
tel. 71 784 11 48

Specjalista ds. wsparcia prawnego
mgr Grzegorz Żmudziński
e-mail: grzegorz.zmudzinski@umw.edu.pl
tel. 71 784 11 48

Sekcja Pozyskiwania Projektów

Zespół

Kierownik Sekcji
dr n.med. inż. Katarzyna Skowrońska-Dzierzba
e-mail: katarzyna.skowronska-dzierzba@umw.edu.pl
tel. 71 784 14 90

Projekty

NCBR krajowy - lider, Horyzont Europa, projekty międzynarodowe, środki UE, RID, POL-on 2.0 (projekty), sprawy bieżące Sekcji

mgr inż. Natalia Marchut
e-mail: natalia.marchut@umw.edu.pl
tel. 71 784 14 89

NCN, FNP-START - lider, WCA (FAST) - lider, środki UE (na wzór PO WER, PO PC) - lider, MEIN i COST - pomoc, subwencja (pomoc), projekty międzynarodowe (w ramach NCN, NCBR)

dr inż. Olga Zajączkowska
e-mail: olga.zajaczkowska@umw.edu.pl
tel. 71 784 00 34

NCN, stypendia dla naukowców, NAWA (tylko w zakresie badań naukowych), FNP - START, subwencja (aplikowanie), projekty międzynarodowe (w ramach NCN, NCBR)

dr inż. Magdalena Więckowska
e-mail: 
magdalena.wieckowska@umw.edu.pl
tel. 71 784 11 49

NCN, NAWA (tylko w zakresie badań naukowych), Fundacja "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową" (FNRD) - lider, harmonogramy konkursów na badania w obszarze nauki, subwencja (aplikowanie)

dr Aneta Kantor
e-mail: aneta.kantor@umw.edu.pl
tel. 71 784 00 53

NCN - pomoc, NAWA, MEiN, Horyzont Europa


I Sekcja Realizacji i Rozliczeń Projektów

Zespół

p.o Kierownika Sekcji
mgr Małgorzata Krajewska
e-mail: 
malgorzata.krajewska@umw.edu.pl
tel. 71 784 17 99

Projekty

Komisja Europejska, Fundacje, Gmina Wrocław, Uniwersytet Przyszłości

dr Renata Sierżant
e-mail: renata.sierzant@umw.edu.pl
tel. 71 784 16 99

Komisja Europejska, MEiN – RID, SKN, PnH; Fundacje; Gmina Wrocław

mgr Aleksandra Kobus
e-mail: 
aleksandra.olszanowska@umw.edu.pl
tel. 71 784 17 99

Komisja Europejska; NCBiR; Fundacje; MEiN - PnH

Katarzyna Malinowska
e-mail: k.malinowska@umw.edu.pl
tel. 71 784 17 86

NCBiR; MEiN – SPUB; Fundacje

mgr Dorota Smyrak
e-mail: dorota.smyrak@umw.edu.pl
tel. 71 784 14 92

Subwencja – konkurs, MEiN - DG, Fundacje

mgr Ewelina Hałas
e-mail: ewelina.halas@umw.edu.pl
tel. 71 784 14 92

Subwencja – konkurs, Fundacje

mgr Izabella Kmieciak
e-mail: izabella.kmieciak@umw.edu.pl
tel. 71 784 14 88

 

NCBiR, Uniwersytet Przyszłości, Fundacje, Ministerstwo

mgr Małgorzata Rzekiecka
e-mail: malgorzata.rzekiecka@umw.edu.pl
tel. 71 784 17 99

ewaluacja obszaru projektów i subwencji


II Sekcja Realizacji i Rozliczeń Projektów

Zespół

p.o Kierownika Sekcji
mgr Kinga Klann-Sawicka
e-mail: kinga.klann-sawicka@umw.edu.pl
tel. 71 784 15 69

Projekty

fundusze strukturalne

mgr Anna Diug
e-mail: anna.diug@umw.edu.pl
tel. 71 784 16 98

NCN, DUN

mgr Ewa Szczepańczyk
e-mail: 
ewa.szczepanczyk@umw.edu.pl
tel. 71 784 17 98

fundusze strukturalne (POWER, POiŚ)

mgr Kamila Rot
e-mail: kamila.rot@umw.edu.pl
tel. 71 784 00 14

fundusze strukturalne (POWER, POiR, RPO)

mgr Urszula Jurgowska
e-mail: 
urszula.jurgowska@umw.edu.pl
tel. 71 784 17 97

fundusze strukturalne (POWER, POPC, RPO)

mgr Aleksandra Zygmunt
e-mail: 
aleksandra.zygmunt@umw.edu.pl
tel. 71 784 17 96

NCN

lic. Adriana Suchowacka
e-mail: 
adriana.suchowacka@umw.edu.pl
tel. 71 784 11 16

Subwencja

mgr Justyna Rawska
e-mail: 
justyna.rawska@umw.edu.pl
tel. 71 784 19 48

fundusze strukturalne (POWER, POIR), NCN